LogoGPRSystem Radarowe systemy pomiaru gruntu

O FIRMIE

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE ........

Wszyscy doskonale zadajemy sobie sprawę jak obszernej wiedzy i wieloletniego doświadczenia wymagają dziedziny takie jak: archeologia, geologia, inżynieria czy też budownictwo w szczególności, kiedy mamy do czynienia z najnowszymi technologiami pomiarowymi dostępnymi obecnie na rynku światowym. W takich przypadkach nie warto brnąć w skomplikowane szczegóły, lecz lepiej jest skorzystać z usług oferowanych przez profesjonalne firmy działające w branży szeroko pojętej geofizyki. Z pewnością będzie to dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

.

15 lat temu…

Swoją działalność rozpoczęliśmy zdobywając szerokie doświadczenie u boku najwybitniejszych specjalistów z grona wysokiej klasy archeologów i geofizyków. Wpojone cechy dobrego geofizyka sprawiły, że w swojej pracy postawiliśmy przede wszystkim na rzetelność, sumienność i najwyższy profesjonalizm. W naszej branży to absolutna konieczność.

Konsekwentnie rozwijając naszą firmę poszerzaliśmy grono zadowolonych klientów z wykonanych przez nas usług, w takich dziedzinach gospodarki jak: archeologia, geologia, inżynieria, budownictwo czy też w nowo powstałej dziedzinie, jaką jest geofizyka kryminalna. W ciągu piętnastoletniej działalności naszej firmy współpracowaliśmy z tysiącami klientów, setkami firm oraz szeregiem instytucji państwowych na terenie kraju jak i za granicą, które do dziś zadowolone są nie tylko z naszych usług, ale przede wszystkim z udzielonych im porad oraz zakupionego w naszej firmie sprzętu geofizycznego i maszyn specjalistycznych. Klientów usatysfakcjonowanych naszą współpracą mogą Państwo poznać w dziale: NASI KLIENCI.

W ekipie naszej firmy zatrudnionych jest kilku wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wyuczonej wiedzy i wieloletniej praktyce zdobytej w terenie są w stanie wykonać każde Państwa zlecenie oraz rozwiązać każdy problem związany z wykryciem obiektów metalowych i anomalii gruntowych pod ziemią lub wodą. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące możliwości pomiarowych i sposobu zastosowania naszego sprzętu pomiarowego lub innego sprzętu geofizycznego dostępnego na rynku światowym, albo zastanawiacie się nad zakupem nowego lub używanego urządzenia pomiarowego lub specjalistycznej maszyny budowlanej to służymy Państwu profesjonalną radą i wiedzą.

.

Jeśli chcą Państwo poznać powody, dla których warto zaufać właśnie nam, a nie konkurencyjnym firmom, zapraszamy do dalszej lektury.

.

Największe atuty naszej firmy:

- Zastosowanie nowoczesnych technologii pomiarowych i najwyższej, jakości sprzętu geofizycznego takiego jak georadary, magnetometry, sonary, urządzenia sejsmiczne i elektrooporowe, skanery 3D, kamery termowizyjne, profesjonalne wykrywacze metalu oraz profesjonalne systemy GPS, pozwalają mieć pewność, że wykonane przez naszą firmę pomiary geofizyczne będą rzetelne i precyzyjne.

- Postprocessing (obróbkę danych) wykonujemy na najbardziej profesjonalnych oprogramowaniach dostępnym obecnie na rynku: Reflex 2-3D, RES2-3DIV, Surfer11, MagMap2000, MagPick, SeisImager, RadExplorer, ObjectMapper, GroundVision2, 3DVision, GPS Mapper, Visualizer 3D, AquaScan Mag, Lidar Explorer, FlexCam Vision, Leica Cyclone, Leica CloudWorx oraz Leica TruView.

- Pełna mobilność, dysponujemy samochodami terenowym oraz różnymi jednostkami pływającymi, które pozwalają nam dotrzeć w niemal wszystkie niedostępne miejsca na lądzie i wodzie.

- Atrakcyjne ceny i korzystne programy rabatowe, dzięki którym możliwe będzie dokonanie odpowiednich oszczędności w trakcie zlecania kolejnych usług-pomiarów.

- Możliwość zrealizowania każdego indywidualnego zamówienia na dostarczenie nowych lub używanych urządzeń pomiarowych, sprzętów i maszyn specjalistycznych dostępnych na terenie całego globu w najbardziej konkurencyjnych cenach. Przy realizacji tego typu zamówień towarzyszy nam zawsze zasada, że: „Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”.

- Kompleksowa pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (uproszczona procedura) związanych z finansowaniem zakupu urządzeń, sprzętu oraz maszyn specjalistycznych. (kredyt, leasing, wynajem)

- Nasza firma jest jedną firmą w Polsce świadczącą usługi w zakresie wynajmu urządzeń geofizycznych takich jak: georadary, magnetometry, urządzenia sejsmiczne i elektrooporowe, kamery termowizyjne, profesjonalne wykrywacze itp. Pełną listę urządzeń dostępnych do wynajmu znajdziecie Państwo na stronie: SPRZEDAŻ – pod strona URZĄDZENIA WYNAJEM

.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej firmy i jej możliwości?

Zachęcamy do odwiedzania działu REALIZACJE w celu bliższego zapoznania się z pracami, które zostały już wykonane dla naszych klientów. W skróconej relacji zdjęciowej będą mogli Państwo obejrzeć nie tylko metodykę pomiarową, którą stosujemy przy naszych pracach, ale przede wszystkim same urządzenia geofizyczne, którymi dysponuje nasze przedsiębiorstwo. Jeśli są Państwo zdecydowani do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą i naszymi możliwościami pomiarowymi.

.

Możliwości Pomiarowe

Przy pracach w archeologii, geologii, inżynierii drogowej, budownictwie czy też „poszukiwaniach skarbów” wręcz niezbędne jest stosowanie najnowszych technologii i urządzeń pomiarowych takich jak: georadary, magnetometry, sonary, skanery 3D, urządzenia sejsmiczne i elektrooporowe, kamery termowizyjne, profesjonalne wykrywacze metalu oraz wiele innych, jakich nie sposób tu wymienić. Niestety tylko takie urządzenia dają 100% pewności i możliwość wykrycia nawet najmniejszych anomalii w dziedzinach, o których wspomnieliśmy powyżej.

Dzięki najnowszym urządzeniom i technologiom pomiarowym, jakie firma GPRsystem posiada w swoim zapleczu sprzętowym ma możliwości wykrycia nie tylko anomalii gruntowych, ale także wszelkich przedmiotów bez znaczenia, z jakiego materiału zostały wykonane.

.

O to kilka przykładów możliwości detekcji naszych urządzeń:

 - przedmioty metalowe (wszystkie rodzaje)
 - przedmioty z drewna, kamienia, gliny, szkła, PCV, ABS
 - lokalizacja pochówków ludzkich
 - lokalizacja złóż wody, ropy, gazu
 - lokalizacja ustępów skalnych, szczelin gruntowych
 - lokalizacja tuneli, piwnic, sztolni, jaskiń, grot
 - lokalizacja wszelkich złóż minerałów np. diamenty
 - lokalizacja fundamentów dawnych budynków
 - lokalizacja wszelkich wycieków wodnych
 - lokalizacja obiektów pod wodą
 - badanie podłoża dna rzek, jezior, stawów
 - badania podłoża drogowego np. beton, asfalt, skała
 - badania infrastruktury technicznej np. rury, kable, wodociągi, światłowody
 - badania struktur betonowych w inżynierii mostowej
 - badania wszelkich struktur gruntowych

.

Zapewniamy Państwa, że możliwości wykorzystania naszych urządzeń pomiarowych są o wiele szersze a opisane powyżej przykłady to zaledwie mała część ich sposobu zastosowania.

.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

.