LogoGPRSystem Radarowe systemy pomiaru gruntu

O Detektorze

KILKA SŁÓW O Z1 .............

Detektory seryjne LORENZ DEEPMAX Z1 są jednymi z najnowszych osiągnięć w dziedzinie wykrywaczy metali w technologii Pulse GBS (pulsacyjna eliminacja wpływu gruntu). Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej czułych i stabilnych urządzeń w swoim rodzaju wykrywających metal, które są obecnie dostępne na ryku światowym. LORENZ DEEPMAX Z1 jest wynikiem wielu lat badań i rozwoju firmy Lorenz. Włożono wiele wysiłku w stworzenie tego nowego produktu, a w szczególności w nowo ulepszoną klasyfikację metali i automatycznego eliminowania wpływu gruntu.

.

Pulse GBS szczególnie nadaje się do szukania na dużych głębokości. Słona woda, większość rodzajów zmineralizowanych gruntów albo zmiany temperatury nie mają prawie wpływu na wyniki tego elektronicznego urządzenia. Specjalnie zaprojektowana elektronika redukuje sygnały z ziemi dając stałe sygnały od przedmiotów metalowych. DEEPMAX Z1 jest, zatem niezawodnym narzędziem do lokalizowania przedmiotów metalowych na dużych głębokościach nawet w najgorszych warunkach środowiskowych. Nowy projekt udoskonalonego obwodu elektronicznego tłumi zakłócenia z linii energetycznych, a technika pulsacyjna energii wytwarza bardzo precyzyjne sygnały w celu uzyskania bardzo wysokich głębokości wykrywania.

.

LORENZ DEEPMAX Z1 jest wysokiej, jakości specjalistycznym detektorem metali i jest zaprojektowany po to, by używać go głównie zarówno z małymi, jak i dużymi cewkami pomiarowymi. Duże cewki dają maksymalne możliwości detekcji dla dużych metalowych przedmiotów z powodu silnego i sięgającego głęboko wytworzonego pola magnetycznego. Natomiast małe cewki przeznaczone są do szukania małych przedmiotów, takich jak pojedyncze monety czy też bryłki złota.

.

Ogólnie mówiąc, ten model ma duży zasięg, jeśli chodzi o przedmioty z metali nieżelaznych. Bardzo proste działanie gwarantowane jest przez specjalnie rozbudowany wyświetlacz LCD i minimalną ilość kontrolek. Tym samym ten model wykrywacza ma wiele cech, które są nowe dla pulsacyjnego wykrywacza metalu. Jakościowa elektronika i specjalnie zaprojektowany zespół obwodów elektronicznych przynoszą korzyści pod względem łatwości użycia i czułości. Wykrywacze metali DEEPMAX są często uznawane za reprezentujące najwyższą, jakość i najnowsze postępy rozwojowe w profesjonalnym sprzęcie wykrywającym metale.

.