LogoGPRSystem Radarowe systemy pomiaru gruntu

DAJEMY CI WYBÓR

Zawsze dajemy Ci wybór !

Każdego roku oferta naszej firmy poszerza się o szereg nowości, które pozwalają nam na kompleksowe zaspakajanie potrzeb nawet najwybredniejszych klientów. Dostarczamy bardzo szeroki asortyment urządzeń geofizycznych oraz maszyn budowlanych choć nie ukrywamy, że specjalizujemy się w urządzeniach geofizycznych i to właśnie one stanowią dla nas świat bez tajemnic. Od geofizyki wszystko się zaczęło i niezmiennie jest to asortyment szczególnie bliski naszemu sercu stąd też oferta nasza w tej materii nie ma sobie równych. Staramy się aby oferowane przez naszą firmę urządzenia spełniały najsurowsze kryteria jakościowe i stanowiły najlepszą ofertę cenową w swojej klasie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wartością najcenniejszą.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wszystkich liczących się na rynku producentów sprzętu geofizycznego w niezwykle atrakcyjnych cenach. W przeciwieństwie do wielu firm konkurencyjnych, dokładamy wszelkich starań, aby obok bogatej oferty sprzętowej otrzymali Państwo profesjonalną pomoc i wsparcie zarówno przed jak i po zakupie. Oprócz sprzedaży urządzeń oferujemy szereg usług takich jak serwis gwarancyjny i po gwarancyjny, aktualizację oprogramowania, aktualizację map, kalibrację urządzeń oraz szkolenia praktyczne i teoretyczne z obsługi.

Bardzo ważną wiadomością dla naszych obecnych i przyszłych klientów będzie informacja że nasza oferta została rozszerzona i nie ogranicza się już do sprzedaży urządzeń fabrycznie nowych ponieważ w ciągłej sprzedaży posiadamy obecnie szereg urządzeń używanych mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, takich jak: archeologia, geologia, inżynieria czy też budownictwo. Oczywiście nasza ofera sprzedaży urządzeń będzie sukcesywnie powiększana wraz z postępem i nowościami dostępnymi na rynku.

Zatem zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzenia naszej całej oferty licząc na zainteresowanie którąś z nich. Jeżeli nie odnaleźli Państwo w naszej ofercie produktu którego poszukujecie prosimy o kontakt z nami, na pewno postaramy się pomóc Wam w rozwiązaniu tej kwestii.

.